Rzuć Palenie - Na Zawsze

Czy jesteś gotów rzucić palenie i nie odczuwać silnego braku nikotynu już od pierwszego dnia od zostania osobą wolną od tego nałogu?

PRZYCZYNY UZALEŻNIENIA

 Przyczyn uzależnienia się od nikotyny może być wiele, począwszy od chęci zaimponowania kolegom w młodości, przynależenia do pewnej grupy osób, wykorzystania papierosów jako "sposób" na radzenie sobie ze stresem i wiele innych.

 Głównym elementem jaki zachodzi w naszej podświadomości gdy rozpoczyna ktoś palenie jest często nieświadome połączenie nawyku palenia z przyjemnością, relaksem, poczuciem sprawczości, rozluźnieniem czy koncentracją. Natomiast co może być zaskakujące dla większości z Państwa główną przyczyną palenia papierosów jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa. Dlatego w profesjonalnym procesie terapeutycznym posiadającym certyfikację ISO9001 docieramy do przyczyny problemu i ją neutralizujemy.  

Ile osób znasz, które rzucały palenie z wykorzystaniem gum czy plastrów? Zapytaj ich, albo siebie czy plaster i guma daje TO COŚ co dają papierosy. Zastanów się nad bardzo ciekawą kwestią – ile znasz osób uzależnionych od gum, plastrów z nikotyną? Prawdopodobnie żadnej, jest ich bardzo mało. A ile znasz osób które po rzuceniu palenia przytyły? Jak to więc możliwe, że ludzie wierzą w to, że uzależniamy się od nikotyny, a kiedy przejdziemy z papierosów na plastry to po pewnym czasie plastry możemy już z łatwością odstawić, albo że z powodu odstawienie nikotyny uzależniamy się od jedzenia – to nie są przecież te same substancje.
 

Otóż nie uzależniamy się od samej nikotyny, takie fizyczne uzależnienie z reguły jest bardzo małym, „dodatkowym” aspektem Naszego problemu. Prawda jest taka, że uzależniamy się od ulgi jaką dają Nam papierosy. Jest w Nas jakaś trudna emocja, świadomie nam znana lub nie, najczęściej w przypadku papierosów jest to brak poczucia bezpieczeństwa. Jest to emocja z reguły wyparta, od której chcemy uciec w „dymka”, chwilkę spokoju – paląc czujemy CHWILOWĄ ULGĘ od tej emocji. Później ona znów w nas się zbiera; to może być też lęk, niepewność, wstyd, cokolwiek dla nas trudnego. Nieważne co to jest, my chcemy uciec i mechanizm się nakręca. Emocja wzrasta – sięgamy po papierosa – chwilowa ulga – znowu emocja wzrasta – znowu sięgamy po papierosa. Niekończący się krąg emocji i chwilowej ulgi, ale też niestety zdrowotnych i finansowych konsekwencji.

WG. BADAŃ HIPNOZA JEST:

3 RAZY BARDZIEJ SKUTECZNA OD METOD WYKORZYSTUJĄCYCH ZAMIENNIKI NIKOTYNY PRZY RZUCANIU

15 RAZY BARDZIEJ SKUTECZNA OD SAMODZIELNEGO PODEJMOWANIA PRÓBY RZUCANIA TEGO NAŁOGU


 

 

TERAPIA ZOSTANIE PRZEPROWADZONA ZGODNIE Z NAJWYŻSZYMI STANDARDAMI NAJWIĘKSZEJ I NAJLEPSZEJ SZKOŁY HIPNOTERAPII NA ŚWIECIE OMNI HYPNOSIS TRAINING CENTER. PROCES TERAPEUTYCZNY WYKORZYSTYWANY DO ZMIANY POSIADA CERTYFIKACJĘ ISO9001.
 

 

JAK ZACZĄĆ SWOJĄ ZMIANĘ ??

Jeżeli zdecydujesz, że chcesz rzucić palenie z hipnozą to zacznij TERAZ

   

Hipnoterapia Toruń    
ul. Rynek Nowomiejski 9 (I piętro), 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie                                                                                                                       
e-mail: milosz.krusinski@gmail.com                                                                                                              

tel. + 48 579-593-109

  • Facebook Social Ikona
  • YouTube
  • Instagram